GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Değerli Üyelerimiz,

Dresslife.com.tr, bu sitenin ziyaretçileri tarafından verilen her türlü bilginin korunumu ve güvenliğinden sorumludur. 

Dresslife.com.tr sitenin çeşitli bölümlerdeki kayıt işlemleri sırasında, site dahilindeki bazı işlevleri kullanırken ve cookie'ler aracılığı ile ziyaretçiler hakkında bilgi toplamaktadır. Bir ziyaretçi sunucularımızdan bir sayfa talep ettiğinde, sunucumuz otomatik olarak ziyaretçi hakkında bazı bilgileri almaktadır; buna ziyaretçinin IP adresi de dahildir. IP adresi ağdaki bilgisayarlar tarafından, ziyaretçilere istedikleri sayfaların gönderilebilmesi için kullanılmaktadır. Bunun dışında, sitenin belli bölümlerine erişebilmek için, ziyaretçiler kayıt olmalı ve kendileri hakkında bazı bilgileri gönüllü olarak vermelidirler.

Dresslife.com.tr, üyelik aşamasında kayıt olurken topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR